Město PÍSEK

Fotogalerie

Velvyslanec Kanady v České republice zahájil výstavu Velvyslanec Kanady v České republice zahájil výstavu
18.12.2007 - Starosta Miroslav Sládek přivítal na radnici kanadského velvyslance Michaela Calcotta, který se posléze zúčastnil zahájení výstavy 4 BAMBINI v galerii Centra ilustrace Sladovny
VÍCE

 

 

Prvním dítětem narozeným v letošním roce se stala Ester Doleželová Prvním dítětem narozeným v letošním roce se stala Ester Doleželová
4.1.2008 - Prvním miminkem roku narozeným v písecké porodnici je Ester Doleželová. Gratulovat jí přišel starosta Miroslav Sládek, vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu Ing. Ludmila Koštová a ředitel Komerční banky Ing. Jiří Pošusta.
VÍCE

 

 

Písecký Fotoklub vystavoval s kolegy z Wetzlaru Písecký Fotoklub vystavoval s kolegy z Wetzlaru
8.1.2008 - Fotografové z Písku zahájili včera IV. mezinárodní výstavu fotografií, která se uskutečnila v Galerii Portyč a potrvá do konce ledna. Na výstavě najdete také fotografie kolegů z Fotofreunde Wetzlar.
VÍCE

 

 

Šachový turnaj O pohár starosty města Písku Šachový turnaj O pohár starosty města Písku
26.1.2008 - Ve Sladovně se konal další ročník šachového turnaje O pohár starosty města Písku.
VÍCE

 

 

Písek navštívil Radim Passer Písek navštívil Radim Passer
28.1.2008 - Starosta Miroslav Sládek přijal úspěšného podnikatele Radima Passera. Passer si odpoledne i s doprovodem prohlédl město a navečer se setkal s občany Domově pro seniory Světlo v Oboře.
VÍCE

 

 

Horolezecká stěna v Písku Horolezecká stěna v Písku
1. únor 2008 - V prostorách sokolovny TJ Sokol v Písku byla slavnostně zpřístupněna horolezecká stěna. Akce se spolu se zástupci TJ Sokol zúčastnila místostarostka Mgr. Hana Rambousová a vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy Ing. Marie Cibulková a 1. místostarosta ČOS Ing. Oldřich Lomecký.
VÍCE

 

 

Radní z Písku a Strakonic se sešli v útulku pro psy Radní z Písku a Strakonic se sešli v útulku pro psy
7. 2. 2008 - Radní z Písku a Strakonic se dnes sešli v útulku pro psy ve Strakonicích. Cílem jejich společného setkání bylo zhodnotit provoz nově vzniknuvšího útulku.
VÍCE

 

 

Manželé oslavili zlatou svatbu Manželé oslavili zlatou svatbu
23. 2. 2008 - V obřadní síni písecké radnice se uskutečnila zlatá svatba manželů Zverbíkových z Písku.
VÍCE

 

 

Přednáška pro seniory Přednáška pro seniory
3.4.2008 - Stravovací a společenské středisko pro důchodce zorganizovalo přednášku pro seniory na téma prevence civilizačních chorob.
VÍCE

 

 

Zlatá svatba manželů Novotných Zlatá svatba manželů Novotných
11. 4. 2008 - Místostarostka Hana Rambousová a vedoucí odboru kultury Ludmila Koštová byly v pátek popřát manželům Novotných z Písku k jejich zlaté svatbě.
VÍCE

 

 

Ukradená busta Otakara Ševčíka je zpět Ukradená busta Otakara Ševčíka je zpět
16.4.2008 - Město Písek získalo zpět díky skvělé práci policie ukradenou bustu Otakara Ševčíka, která zmizela v listopadu loňského roku z pietního parku u kostela Nejsvětější Trojice.
VÍCE

 

 

Přijetí Tomáše Vernera Přijetí Tomáše Vernera
18.4.2008 - Starosta spolu s dalšími místostarosty a zastupiteli přijal v Rytířském sále Prácheňského muzea úspěšného píseckého rodáka Tomáše Vernera s rodiči a sourozenci
VÍCE

 

 

Výstavba další části R4 Výstavba další části R4
22.4.2008 - Byla zahájena další část výstavby rychlostní komunikace R4 v úseku z Mirotiv do Třebkova.
VÍCE

 

 

Slavnostní završení projektu Slavnostní završení projektu
24.4.2004 - Uskutečnilo se slavnostní završení projektu Regenerace historického jádra města Písek na břehu řeky Otavy mezi Kamenným mostem a Putimskou branou
VÍCE

 

 

Žáky ZŠ J. K. Tyla přijal starosta Žáky ZŠ J. K. Tyla přijal starosta
29.4.2008 - Starosta Miroslav Sládek přijal ředitele ZŠ J. K. Tyla spolu s žáky, kteří se podíleli na úspěšné realizaci hry O kočičím mňoukání.
VÍCE

 

 

Policisté a hasiči dávali krev Policisté a hasiči dávali krev
5.5.2008 - Darovat krev v rámci akce „Jdeme dát krev. Policisté a hasiči“, přišli tentokrát na transfuzní stanici do písecké nemocnice příslušníci těchto sborů z Písku a okolí.
VÍCE

 

 

Praha trochu jinak očima Maria Pritasil Praha trochu jinak očima Maria Pritasil
6.5.2008 - V galerii Portyč se uskutečnila autorská výstava paní Maria Pritasil z partnerského města Wetzlar. Pani Pritasil, rodačka z Prahy, přivezla do Písku sérii fotografií z Prahy.Výstavu zahájil starosta města Písek Miroslav Sládek.
VÍCE

 

 

Připomněli si osvobození Připomněli si osvobození
6.5.2008 - Položením kytic k památníku americké armády u ZŠ T.G.Masaryka v Písku si přítomní připomněli osvobození jihozápadních Čech.
VÍCE

 

 

Den vítězství v Písku Den vítězství v Písku
8.5.2008 - Město Písek a Český svaz bojovníků za svobodu uspořádaly na Den vítězství 8. května 2008 „Pietní vzpomínku“ na počest obětí druhé světové války u památníku letců v Palackého sadech, na Lesním hřbitově, u památníku na sídlišti Portyč a u památníku americké armádě Na Štychu.
VÍCE

 

 

Starosta odměnil členky ČČK a ZŠ E. Beneše Starosta odměnil členky ČČK a ZŠ E. Beneše
12.5.2008 - Starosta Miroslav Sládek dnes ocenil práci členek ČČK a dětí ze Základní školy E. Beneše, kteří se aktivně podíleli na sběru brýlí pro Afriku a sběru obinadel.
VÍCE

 

 
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>
 
Medailonek města Písku

E-SLUŽBY ÚŘADU

Czech POINTE-podatelnaeGON centrumMapové podkladyPovodňový plánRezervace a monitoring přepážekVeřejné zakázky Žádosti a formuláře

POČASÍ

ZPRAVODAJ

Archiv nových i starších článků, které popisují dění v regionu.
VÍCE

 

DOTAZY A ODPOVĚDI

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, kdy budete schvalovat datumy oddávání na rok 2016. Předem děkuji za odpověď....Vážená paní Kateřino, termíny svatebních obřadů na rok 2016 jsou již zveřejněny na webových stránkách v menu - aktuality z odborů: http://www.mesto-pisek.cz/aktuality-z-odboru/terminy-svatebnich-obradu-2016/1844. S pozdravem...

VÍCE
 
 
http://www.czechpoint.cz        http://www.crr.cz        http://www.jhk.cz/        http://www.edb.cz/        http://www.axis4.info/        http://europa.eu/        http://www.bezkorupce.cz/protikorupcni-linka/

(odkazy partnerů míří pryč z tohoto webu a otevírají se do nového okna)